Актуальні вакансії

Хаскі Менеджмент — це міжнародний, професійний оператор з аутсорсингу складського персоналу, який успішно працює на ринку з 2008 року. А простими словами – ми надаємо роботу на складі.

Наші клієнти – великі логістичні комплекси, з якими ми співпрацюємо вже понад 12 років.

Наші філії є по всій Україні і в Польщі. В Україні ми представлені в таких містах: Київ, Харків, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпро та Миколаїв. Нещодавно відкрили свою філію у Польщі. І ми постійно розширюємося.

Для нас на першому місці стоїть не фінансовий результат нашої діяльності, а наша репутація та цінність, яку ми створюємо своєю роботою. Значну увагу ми приділяємо формуванню нашої корпоративної культури. Ми прагнемо щоб робота приносила всім нам задоволення.

Дякуємо Вам за інтерес до нашої компанії!
Компанія Хаскі - український професійний оператор з аутсорсингу робочого персоналу з 2008 року. Наші клієнти - великі логістичні та виробничі компанії. Ми допомагаємо нашим клієнтам підвищити ефективність складської логістики і оптимізувати витрати в період пікових навантажень

ШКОЛА КАРЩИКІВ ХАСКІ
З/п
від 14 000 грн

Опануй популярну професію вже зараз!
Цілорічна потреба професії в різних галузях промисловості, в логістичних центрах, в сільському господарстві і агробізнесі, будівельних роботах.
Add XACKI to home screen