Вакансії для складського персоналу

Кар'єра в Хаскі

Компанія «Хаскі» провідний оператор аутсорсингу складського персоналу. А простими словами – ми надаємо роботу на складі.

Наші клієнти – великі логістичні комплекси, з якими ми співпрацюємо вже понад 12 років.

Наші філії є по всій Україні. Крім Києва, ви можете зустріти нас в Харкові, Львові, Одесі, Вінниці, Дніпрі та Миколаєві. І ми постійно розширюємося.

Для нас на першому місці стоїть не фінансовий результат нашої діяльності, а наша репутація та цінність, яку ми створюємо своєю роботою. Значну увагу ми приділяємо формуванню нашої корпоративної культури. Ми прагнемо щоб робота приносила всім нам задоволення.

Записатись на співбесіду
Дякуємо Вам за інтерес до нашої компанії!
Компанія Хаскі - український професійний оператор з аутсорсингу робочого персоналу з 2008 року. Наші клієнти - великі логістичні та виробничі компанії. Ми допомагаємо нашим клієнтам підвищити ефективність складської логістики і оптимізувати витрати в період пікових навантажень
Ви самостійно визначаєте рівень своєї завантаженості
За вашу лояльність ви отримуєте заслужений відпочинок!
Ви можете стати керівником «складської» команди!
Ви отримуєте приємні сюрпризи від нашої компанії
Ваш дохід залежить від ВАС
Ви самостійно визначаєте рівень своєї завантаженості

У нас в компанії є можливість роботи на відрядній оплаті праці. Кількість заробітку залежить від вашої швидкості і бажання працювати

За вашу лояльність ви отримуєте заслужений відпочинок!
Ви можете стати керівником «складської» команди!

Кожен, хто проявляє себе в якости лідера, а також має багато відпрацьованих змін, може стати бригадиром

Ви отримуєте приємні сюрпризи від нашої компанії

Серед працівників проводяться розіграші призів, а також різноманітні корпоративи

Ваш дохід залежить від ВАС

Чим більше відпрацьованих змін – тим більше дохід!

Відкриті вакансії

Двірник
Вишневе

Ми шукаємо двірника. Потрібно буде прибирати територію підприємства (листя, сніг). Так само можуть бути легкі вантажні роботи

25.01.2021
11470 грн

ШКОЛА КАРЩИКІВ ХАСКІ
З/п
від 14 000 грн

Опануй популярну професію вже зараз!
Цілорічна потреба професії в різних галузях промисловості, в логістичних центрах, в сільському господарстві і агробізнесі, будівельних роботах.
Детальніше

Клієнти з якими ми успішно співпрацюємо

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen