ПРО НАС
Хаскі Менеджмент — це міжнародний професійний оператор з аутсорсингу складського персоналу, який успішно працює на ринку з 2008 року. Надаємо послуги по всій Україні та в Польщі. Наші клієнти — це ведучі логістичні центри, виробничі компанії, підприємства, кур’єрські служби та міжнародні рітейлери. Нас обрали понад 3500 кваліфікованих співробітників.

Запитання

Де ви знаходитесь?

Центральний офіс Хаскі: Київ, вул. Сверстюка, 11А. Пропозиції по роботі є по всій Україні на складах, виробництвах наших партнерів.

Мені потрібний підробіток?

Так, у нас є можливість постійної та тимчасової зайнятості. Гнучкий графік, різні пропозиції, персональний менеджер допоможе обрати варіант саме для вас.

Як ви працевлаштовуєте?

Ми не оформляємо до штату, а підписуємо з Вами Договір підряду (стаж не нараховується). Це дає можливість працювати на різних об’єктах, вибираючи умови та графік роботи.

Як почати співпрацю?

Записатись на співбесіду, за результатами співбесіди ми перевіримо вас на відсутність судимості (обов’язково). Для цього потрібні такі дані: український паспорт та місце реєстрації. Підписуємо договір.

Як виплачується заробітна плата?

Щотижня аванс 100% по вівторках. Додаткові бонуси за кількість відпрацьованих днів (до 15%) до 20 числа наступного місяця на картку будь-якого зручного для вас банку.

Чи є варіанти роботи для людей з інвалідністю?

Так, єдине, треба розуміти, що робота на складах та виробництвах завжди з підвищеним ризиком для здоров’я. Тому не всі вакансії, які пропонує наша компанія, підходять для людей з особливими потребами.

Чи працюєте з неповнолітніми?

Ні, ми надаємо роботу тільки повнолітнім, від 18 років.

В мене немає досвіду, чи є варіанти для мене?

Так, на деяких об’єктах є можливість організувати навчання і допомогти вам швидко адаптуватись для роботи.

Чи можливий кар’єрний ріст?

Звісно, у вас є можливість зарекомендувати себе і стати бригадиром на об’єкті, це + додаткові премії і постійне навчання для вас.

Як оплачуються відпускні, лікарняні?

Лікарняні ми не оплачуємо, оскільки ви працюєте за договором підряду. Проте, в нас є оплачувана відпустка за кожні відпрацьовані 150+ змін.

Add XACKI to home screen