Вакансії в офіс

У нас працюють справжні експерти з управління робочим персоналом, тому якщо Ви щиро захоплюютесь своєю справою і готові до нових викликів та сміливих рішень – ласкаво просимо до нашої команди.

Надсилайте нам Ваше резюме! Якщо в списку вакансій немає тієї, яка відповідає Вашому досвіду та освіті, переходьте на сторінку “Кар’єра в Хаскі” і відправляйте нам своє резюме.

Грамотно складене резюме та супровідний лист допоможуть нам зрозуміти Ваші очікування і зв’язатися з Вами у разі, якщо з’явиться відповідна вашому досвіду і знанням вакансія.

Відправити резюме
Дякуємо Вам за інтерес до нашої компанії!
Компанія Хаскі - український професійний оператор з аутсорсингу робочого персоналу з 2008 року. Наші клієнти - великі логістичні та виробничі компанії. Ми допомагаємо нашим клієнтам підвищити ефективність складської логістики і оптимізувати витрати в період пікових навантажень
Місія та цінності
Переваги роботи в Хаскі
Керівники
Навчання співробітників
Як потрапити в команду
Місія та цінності
Місія:

Ми чесно і якісно виконуємо свою роботу, дбаємо про кожного клієнта і про кожного співробітника, щоб захоплювати і робити щасливими оточуючих нас людей.

Цінності:

Чесність – В наших відносинах немає місця брехні. Помилка прощається. Обман – ніколи.

Люди – наша головна цінність!

Професіоналізм – Ми не терпимо дилетантства. Якщо ми чогось не вміємо чи не знаємо, то швидко цьому навчаємося і стаємо в цьому кращими. Пам’ятають тільки першого. Решта – посередності.

Проактивність – Все, що відбувається в нашому житті, залежить тільки від нас. Ми не скаржимося на обставини і домагаємося поставлених цілей. Ми не констатуємо проблеми, а пропонуємо рішення.

Дружність – Наші дії завжди спрямовані на підтримку та зміцнення дружніх відносин з клієнтами та колегами. Ми дякуємо за їх внесок в наш загальний успіх.

Залученість – Завжди і у всьому ми приймаємо рішення як власники компанії. Тому, що б ми не робили, ми думаємо про те, яку користь це принесе компанії, і як цю користь максимізувати. В результаті кожної нашої дії наша компанія стає кращою.

Розвиток – Щодня ми стаємо в чомусь кращими, ніж учора. Ми прагнемо дізнатися щось нове, щось корисне, що принесе користь компанії в цілому і кожному з нас зокрема, а також ми легко адаптуємося до змін. Ми завжди готові до змін, адже вони – двигун прогресу.

Захоплення – Співпрацюючи з нами, зовнішні та внутрішні клієнти отримують очікуваний результат, і навіть трохи більше. Саме це є запорукою тривалої співпраці. Завдяки створюваному нами «ВАУ» -ефекту їм хочеться працювати з нами знову і знову.

Результативність – Робити щось і не зробити – все одно що нічого не робити. Тому якщо ми беремося за щось, то доводимо це до переможного кінця. Результат понад усе!

Відповідальність – Ми готові поручитися та відповісти за кожну свою дію або бездіяльність.

Переваги роботи в Хаскі
Комфорт:

За кожним новачком закріплюється ментор, з яким випробувальний термін буде ще більш насиченим та інформативним. Надаємо ноутбук, телефон, послуги таксі. Є свій «Хаскі магазин», де можна придбати подарунок за бали, які зможеш заробити своїми досягненнями

Розвиток:

Прокачуємо свої soft skills щовівторка на навчанні з HRD
Забезпечуємо зовнішнє навчання для всіх бажаючих (курси, майстер-класи, тренінги, вебінари)
Для книголюбів у нас є власна крута бібліотека
Підтримуємо тих, хто хоче знати англійську мову
Беремо участь в нових проєктах (незалежно від посади ти можеш брати участь у розвитку нових напрямків компанії)
HRD щомісяця проводить з тобою тет-а-тет зустрічі

Відпочинок:

Відзначаємо річниці, дні народження і всі-всі свята
Компанія оплачує кожне виконання плану спільними подорожами і активними розвагами
Ми творці логістичних сніданків, а також організатори логістичних екскурсій за кордон
Багато активного відпочинку разом з колегами

Керівники
У Хаскі працюють професіонали своєї справи:

Докладніше тут  

Навчання співробітників
Як швидко влитися в колектив:

Очевидно, що приходячи на нове робоче місце, ми відчуваємо внутрішнє хвилювання, і не завжди позитивне.

А для того, щоб тобі було не страшно, адаптація до робочого місця проходила легко і позитивно, ми розповімо, як же це відбувається у нас і з чим ти зіткнешся:

За тобою буде закріплений відповідальний співробітник (профі в адаптації :)), який відразу введе в курс справи і щовечора буде відповідати на всі виниклі питання, допомагати освоїти матеріал і розібратися в нюансах роботи.
У перший же день ти отримаєш весь матеріал, який тобі знадобиться для навчання. Не потрібно додатково десь шукати літературу – все у тебе вже буде.
Прописаний твій особистий план навчання, який буде орієнтувати тебе, де і в який час ти повинен бути: на зборах або на зустрічі, дивитися відео навчальний ролик або читати корисну інформацію.
Перед тим, як ти сам почнеш виконувати робочі завдання, з тобою програватися живі кейси, в яких ти зможеш для себе пропрацювати варіативність прийняття рішень.
Ми прекрасно знаємо, як важливо для розвитку і впевненості якісний зворотний зв’язок. Тому, після кожного виконаного тобою завдання, тобі буде надано зворотний зв’язок, яка допоможе швидко освоїтися на посаді, і розвинути свої софти і харди)
У тебе буде можливість так само проявити свою креативність, виконуючи кейс творче завдання, яке допоможе тобі чітко прояснити картину твого майбутнього в компанії.
Розроблений тренувальний тест, в кінці тижня, дозволить розкласти по поличках, всю отриману інформацію за тиждень, і остаточно зрозуміти що ще важливо підучити.
І в кінці тижня – зріз знань, до якого ти вже підготовлений, дозволить чітко зрозуміти на скільки ти освоїв інформацію, і вже є готовим фахівцем, і готовий приступати до повноцінного виконання функціоналу, так би мовити, «вийти у вільне плавання».
На випробувальний період за тобою закріплюється ментор і / або керівник, який протягом двох місяців буде допомагати освоїти всі тонкощі і нюанси твоєї діяльності, майже 24/7.
Ну і підтримка, постійна допомога від колег гарантована, так кожен розуміє наскільки важливий період входження в посаду.

Як потрапити в команду
Подача резюме:

Надсилайте Ваше резюме через форму «подати резюме». Якщо в списку вакансій немає тієї, яка відповідає Вашому досвіду і освіти, відправте своє резюме за вказаною адресою і в темі листа напишіть бажану посаду.

Співбесіда з рекрутером:

Рекрутер запрошує вас на співбесіду після розгляду резюме. Час розгляду резюме в середньому займає 1-3 дні. У разі непроходження вашого резюме відповідь компанії буде направлена на вашу пошту. Запрошення на співбесіду проводиться за телефоном.

Фінальна співбесіда:

Співбесіда проводить керівник відділу вашої вакансії за участю дирекції компанії (1-3 людини) .В Києві фінальної співбесіди проводяться в офісі компанії, в інших містах – по скайпу (відеоспівбесіду).

Зворотній зв’язок:

Зворотній зв’язок за співбесідою надається в день співбесіди 18:00 за телефоном, який вказаний у вашому резюме.

Навчання:

Навчання проходить кожен кандидат, після успішної фінальної співбесіди. Воно триває 5 робочих днів (зазвичай з понеділка по п’ятницю включно). Проводить HR-директор компаніі. Навчання проходить в офісі компанії  м.Києва (кандидатам з регіонів надається місце для проживання).

Пропозиції щодо робот:

Оффер на співпрацю надається після успішного навчання HR-директором компаніі.По кожній вакансії закріплений випробувальний термін в 2 або 3 місяці.

Менеджер з персоналу
Дистанційно

Якщо ти маєш досвід в управлінні людьми, та бажаєш розвинути свої скіли в управлінні, адаптації, та мотивації великого штату персоналу — ця вакансія саме для тебе!

16.02.2024
18000 - 25000 грн
Проєктний менеджер
Нікополь


Якщо ти прагнеш розпочати свою кар’єру в управлінні проєктами – ця вакансія чекає на тебе! Ти зможеш прокачати свої переговорні скіли, та відмінно побудуєш роботу команди, яка приносить результат!

16.02.2024
12000 - 20000 грн
Проєктий менеджер (польська філія)
Варшава


Компанія Хаскі в пошуках проєктного менеджера, який разом з нами підкорюватиме ринок Європи! Наша ціль на цей рік — збільшити прибуток нашої польської філії в 2 рази!
Наразі ми в пошуках амбітного менеджера, який готовий досягати цілей, та розвиватись разом з нами

16.02.2024
30000 - 60000 грн
Рекрутер складського персоналу
Дистанційно

Саме зараз ми в пошуку амбіційного рекрутера, основною задачею якого, буде забезпечення компанії стабільним потоком оформлених кандидатів на складські вакансії!

16.02.2024
13000 - 18000 грн
Ресерчер у відділ складського рекрутингу
Дистанційно

Саме зараз ми в пошуку амбіційного маркетолога у відділ рекрутингу, Основною задачею якого, буде забезпечення компанії стабільним потоком кандидатів на складські вакансії за допомогою реклами!

16.02.2024
12000 - 22000 грн
Менеджер по роботі з клієнтами
Дистанційно

Саме зараз ми в пошуку Менеджера по роботі з ключовими клієнтами, націленого захоплювати клієнтів своєю результативністю і проактивністю, та утримувати статус ексклюзивного постачальника аутсорсингу робітничого персоналу на ринку України.

16.02.2024
18000 - 25000 грн
Менеджер з продажу
Дистанційно

Ми пропонуємо:

Заробітна плата: ставка + % від продажів, які виплачуються протягом року, після підписання угоди з клієнтом.
Віддалена робота з дому.

11.10.2023
25000 - 45000 грн

Усі вакансії компанії «Хаскі Аутсорсинг, ТОВ» на Work.ua

  Дмитро Корнієнко
  АСТ-Світлотехніка

  Знайомтесь – наш партнер Дмитро Корнієнко компанія АСТ-Світлотехніка. Дмитро відповідає за організацію процесів складської та транспортної логістики в компанії АСТ-Світлотехніка. Співпраця з компанією Хаскі почалася близько двох років тому, а ось чим все закінчилося – дивись в відео.

  Віталій Кузнецов
  Копанія Nemiroff

  Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

  Констянтин Луференко
  Компанія AMAKO

  Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

  Олександр Орленко
  Компанія AVON

  Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

  Add XACKI to home screen