Шукаємо
Таланти!

У нас працюють справжні експерти з управління робочим персоналом, тому якщо Ви щиро захоплюютесь своєю справою і готові до нових викликів та сміливих рішень – ласкаво просимо до нашої команди.

Надсилайте нам Ваше резюме! Якщо в списку вакансій немає тієї, яка відповідає Вашому досвіду та освіті, переходьте на сторінку “Кар’єра в Хаскі” і відправляйте нам своє резюме.

Грамотно складене резюме та супровідний лист допоможуть нам зрозуміти Ваші очікування і зв’язатися з Вами у разі, якщо з’явиться відповідна вашому досвіду і знанням вакансія.

Усі вакансії компанії
Дякуємо Вам за інтерес до нашої компанії!
Компанія Хаскі - український професійний оператор з аутсорсингу робочого персоналу з 2008 року. Наші клієнти - великі логістичні та виробничі компанії. Ми допомагаємо нашим клієнтам підвищити ефективність складської логістики і оптимізувати витрати в період пікових навантажень
Місія та цінності
Переваги роботи в Хаскі
Керівники
Навчання співробітників
Як потрапити в команду
Місія та цінності
Місія:

Ми чесно і якісно виконуємо свою роботу, дбаємо про кожного клієнта і про кожного співробітника, щоб захоплювати і робити щасливими оточуючих нас людей.

Цінності:

Чесність – В наших відносинах немає місця брехні. Помилка прощається. Обман – ніколи.

Люди – наша головна цінність!

Професіоналізм – Ми не терпимо дилетантства. Якщо ми чогось не вміємо чи не знаємо, то швидко цьому навчаємося і стаємо в цьому кращими. Пам’ятають тільки першого. Решта – посередності.

Проактивність – Все, що відбувається в нашому житті, залежить тільки від нас. Ми не скаржимося на обставини і домагаємося поставлених цілей. Ми не констатуємо проблеми, а пропонуємо рішення.

Дружність – Наші дії завжди спрямовані на підтримку та зміцнення дружніх відносин з клієнтами та колегами. Ми дякуємо за їх внесок в наш загальний успіх.

Залученість – Завжди і у всьому ми приймаємо рішення як власники компанії. Тому, що б ми не робили, ми думаємо про те, яку користь це принесе компанії, і як цю користь максимізувати. В результаті кожної нашої дії наша компанія стає кращою.

Розвиток – Щодня ми стаємо в чомусь кращими, ніж учора. Ми прагнемо дізнатися щось нове, щось корисне, що принесе користь компанії в цілому і кожному з нас зокрема, а також ми легко адаптуємося до змін. Ми завжди готові до змін, адже вони – двигун прогресу.

Захоплення – Співпрацюючи з нами, зовнішні та внутрішні клієнти отримують очікуваний результат, і навіть трохи більше. Саме це є запорукою тривалої співпраці. Завдяки створюваному нами «ВАУ» -ефекту їм хочеться працювати з нами знову і знову.

Результативність – Робити щось і не зробити – все одно що нічого не робити. Тому якщо ми беремося за щось, то доводимо це до переможного кінця. Результат понад усе!

Відповідальність – Ми готові поручитися та відповісти за кожну свою дію або бездіяльність.

Переваги роботи в Хаскі
КОМФОРТ:

За кожним новачком закріплюється ментор, з яким випробувальний термін буде ще більш насиченим та інформативним. Надаємо ноутбук, телефон, послуги таксі. Є свій «Хаскі магазин», де можна придбати подарунок за бали, які зможеш заробити своїми досягненнями

РОЗВИТОК:

Прокачуємо свої soft та hard  skills щосереди на навчанні з HRD.
Забезпечуємо зовнішнє навчання для всіх бажаючих (курси, майстер-класи, тренінги, вебінари)
Для книголюбів у нас є власна крута бібліотека.
Підтримуємо тих, хто хоче знати англійську мову.
Беремо участь в нових проєктах (незалежно від посади ти можеш брати участь у розвитку нових напрямків компанії)
HRD щомісяця проводить з тобою тет-а-тет зустрічі

ВІДПОЧИНОК:

Відзначаємо річниці, дні народження і всі-всі свята. Збираємось на тім-білдінги щомісяця після Стратегічної сесії, а щовівторка в граємо в настільні ігри.
Компанія оплачує кожне виконання плану спільними подорожами і активними розвагами

Керівники
У Хаскі працюють професіонали своєї справи:

Докладніше тут  

Навчання співробітників

Наша команда добре розуміє, що вихід на нове робоче місце – це завжди стрес. Саме тому, для полегшення процесу адаптації, ми розробили 5-ти денну систему навчання новачків, яка  включає в себе теоретичні матеріали, зустрічі, та супровід ментора.

Отже, розповімо детальніше, з чим ти зіткнешся впродовж першого тижня.

 В компанії Хаскі:

Перед початком навчання ти отримаєш структурований план адаптації, в якому погодинно розписано, що ти маєш робити, щоб якісно адаптуватись в  посаду.

Протягом всього процесу адаптації тебе супроводжуватиме досвідчений ментор, який допоможе знайти відповідь на будь-яке питання, та щодня проводитиме зустрічі з тобою, щоб ти був максимально підготовлений до початку роботи.

Ти щодня матимеш зустрічі з колегами з різних відділів, щоб краще зрозуміти бізнес-процеси, та познайомитись зі всіма.  Адже якісна комунікація – запорука успіху в роботі!

Перед початком роботи ти зможеш потренуватись на кейсових завданнях з керівником, і розібрати можливі складнощі в роботі та пропрацювати шляхи їх вирішення.

В кінці тижня – зріз знань, до якого ти вже підготовлений, дозволить чітко зрозуміти на скільки ти освоїв інформацію, і вже є готовим фахівцем, і готовий приступати до повноцінного виконання функціоналу, так би мовити, «вийти у вільне плавання».

Також на період випробувального терміну за тобою буде закріплено ментора, який допомагатимеу вирішенні робочих запитан. Ну і підтримка, постійна допомога від колег гарантована, так кожен розуміє наскільки важливий період входження в посаду.

Як потрапити в команду
ПОДАЧА РЕЗЮМЕ:

Надсилайте Ваше резюме через форму «подати резюме». Якщо в списку вакансій немає тієї, яка відповідає Вашому досвіду, відправте своє резюме за вказаною адресою і в темі листа напишіть бажану посаду.

СПІВБЕСІДА З РЕКРУТЕРОМ:

Рекрутер запрошує вас на співбесіду після розгляду резюме. Час розгляду резюме в середньому займає 1-3 дні. У разі непроходження вашого резюме відповідь компанії буде направлена на вашу пошту. Запрошення на співбесіду проводиться за телефоном.

ФІНАЛЬНА СПІВБЕСІДА:

Співбесіда проводить керівник відділу вашої вакансії за участю дирекції компанії (1-3 людини) . Фінальна співбесіда проходить в онлайн- форматі.

Зворотній зв’язок за співбесідою надається в день співбесіди 18:00 за телефоном, який вказаний у вашому резюме.

НАВЧАННЯ:

Навчання проходить кожен кандидат, після успішної фінальної співбесіди. Воно триває 5 робочих днів (зазвичай з понеділка по п’ятницю включно). Проводить HR-директор компаніі. Навчання проходить онлайн. Ти отримаєш детальний розпорядок кожного дня навчання та всі необхідні матеріали для успішної підготовки до початку роботи.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО РОБОТИ:

Оффер на співпрацю надається після успішного навчання HR-директором компаніі.По кожній вакансії закріплений випробувальний термін в 2 або 3 місяці.

Менеджер з персоналу

Якщо ти маєш досвід в управлінні людьми, та бажаєш розвинути свої скіли в управлінні, адаптації, та мотивації великого штату персоналу — ця вакансія саме для тебе!

Дистанційно
18000 - 25000 грн
Проєктний менеджер

Якщо ти прагнеш розпочати свою кар’єру в управлінні проєктами – ця вакансія чекає на тебе! Ти зможеш прокачати свої переговорні скіли, та відмінно побудуєш роботу команди, яка приносить результат!

Нікополь
12000 - 20000 грн
Проєктий менеджер (польська філія)


Компанія Хаскі в пошуках проєктного менеджера, який разом з нами підкорюватиме ринок Європи! Наша ціль на цей рік — збільшити прибуток нашої польської філії в 2 рази!
Наразі ми в пошуках амбітного менеджера, який готовий досягати цілей, та розвиватись разом з нами

Варшава
30000 - 60000 грн
Рекрутер складського персоналу

Саме зараз ми в пошуку амбіційного рекрутера, основною задачею якого, буде забезпечення компанії стабільним потоком оформлених кандидатів на складські вакансії!

Дистанційно
13000 - 18000 грн
Ресерчер у відділ складського рекрутингу

Саме зараз ми в пошуку амбіційного маркетолога у відділ рекрутингу, Основною задачею якого, буде забезпечення компанії стабільним потоком кандидатів на складські вакансії за допомогою реклами!

Дистанційно
12000 - 22000 грн
Менеджер по роботі з клієнтами

Саме зараз ми в пошуку Менеджера по роботі з ключовими клієнтами, націленого захоплювати клієнтів своєю результативністю і проактивністю, та утримувати статус ексклюзивного постачальника аутсорсингу робітничого персоналу на ринку України.

Дистанційно
18000 - 25000 грн
Менеджер з продажу

Ми пропонуємо:

Заробітна плата: ставка + % від продажів, які виплачуються протягом року, після підписання угоди з клієнтом.
Віддалена робота з дому.

Дистанційно
25000 - 45000 грн
МИКОЛА
ЗОЦЬ
Еліт-Україна

З компанією «Хаскі» співпрацюємо вже більше 4 років. Вони стабільно з року в рік підтверджують високий рівень професіоналізму. Завжди виконують…

ТЕТЯНА
НАЙДЮК
Три Ведмеді

З компанією «Хаскі Менеджмент» ми працюємо з минулого року. Вперше звернулися, через гостру потребу в персоналі в період пікового навантаження…

ЄВГЕНІЙ КОРДЕЦЬКИЙ
РІФ-1 (ТМ Inblu)

З компанією «Хаскі» відновили співпрацювати відносно нещодавно. В нас виникла необхідність в вантажниках і цей запит компанія змогли задовільнити…

ОЛЕКСАНДР БАРЦЕВ
Puratos Ukraine

Співпрацюємо з компанією «Хаскі» більш ніж 2 роки. Дякуючи співробітництву та швидкої реакції на зворотній звʼязок підібрали команду працівників для виробництва…

Add XACKI to home screen