Крос-докінг, як він може вам допомогти?

Крос-докінг — це ефективний процес, який економить час та гроші, дозволяючи продуктам не простоювати на складі. І практично для будь-якої компанії існує кілька сценаріїв, у яких крос-докінг може покращити ваш ланцюг постачання

Нестабільність, як нова норма для сучасних ланцюгів постачання

Сьогодні до нас у блог завітала Ксенія Юдіна, бізнес – консультант, практик, експерт у сфері Supply Chain Management та Project Management. Обговорили з нею, чи варто чекати стабільності найближчим часом і яка стратегія дій є найбільш виграшною.

Як змінився ринок праці в логістиці після майже року війни

Ярослав Бендяк керівник компанії «Sklad Service», узяв цікаве, і насамперед корисне інтерв’ю в нашего CEO Олексія Ящука. А ми із задоволенням ділимося з вами основними тезами з нього в нас у блозі в незмінній рубриці експерти

Exotec випускає три нові складські рішення

Компанія Exotec, постачальник складської робототехніки, представила три нові рішення у своєму портфелі продуктів. Нову конвеєрну систему, покращене рішення для комплектування та нове власне складське програмне забезпечення.

Walmart здійснили дронами понад 6000 доставок у 2022 році

Це досягнення стало можливим завдяки швидкому розширенню доступних способів транспортування. Зараз Walmart має 36 магазинів у США з центрами доставки дронами. Які обмеження такої доставки і чого компанія прагне?

Amazon закриває склади у Британії

Amazon планує закрити три склади у Великій Британії, що торкнеться 1200 робочих місць. Працівникам буде надано можливість перевестися до інших підрозділів. Що ще у планах компанії?

Які рішення будуть формувати ланцюг постачання у 2023 році

У 2023 році на логістику та ланцюг постачання чекають нові виклики. Останні кілька років були нестабільними, але дали поштовх до розвитку нових технологій. Що чекати у новому році?

Тенденції управління складом у 2023 році

Чим більшим стає виробник, роздрібний торговець або дистриб’ютор, тим більше йому потрібно розширювати свою мережу складів. А в міру того, як вимоги споживачів зростають, точність та швидкість складських операцій стають ще важливішими. Підготували п’ять тенденцій в управлінні складами, які будуть актуальними у 2023 році.

У лісі народилася ялиночка. А як її доставити? Питання логістики новорічних ялинок

Індустрія різдвяних ялинок стикається із серйозними проблемами в галузі логістики, постачання та дуже вимогливої публіки. Дерева зростають від 3 до 10 років перед тим, як їх забирають на продаж. Потім, коли сезон закінчується, постачальникам доводиться мати справу з надлишками та застарілими продуктами

Чому Amazon хоче позбавитися від штрихкоду?

Штрих-коди добре працюють для людей, але не для роботів. Можливо, майбутнє за роботами, але роботи-маніпулятори не підходять для використання старого доброго штрих-коду. Які альтернативи та прогнози на майбутнє?

Марія Лукаш
HR “Haski”
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Марія Лукаш
HR “Haski”
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Add XACKI to home screen