Exotec випускає три нові складські рішення

Компанія Exotec, постачальник складської робототехніки, представила три нові рішення у своєму портфелі продуктів. Нову конвеєрну систему, покращене рішення для комплектування та нове власне складське програмне забезпечення.

Walmart здійснили дронами понад 6000 доставок у 2022 році

Це досягнення стало можливим завдяки швидкому розширенню доступних способів транспортування. Зараз Walmart має 36 магазинів у США з центрами доставки дронами. Які обмеження такої доставки і чого компанія прагне?

Чому Amazon хоче позбавитися від штрихкоду?

Штрих-коди добре працюють для людей, але не для роботів. Можливо, майбутнє за роботами, але роботи-маніпулятори не підходять для використання старого доброго штрих-коду. Які альтернативи та прогнози на майбутнє?

Помічники на свята. Компанії беруть роботів в оренду

Логістичні фірми стикаються з нестачею співробітників та орендують роботів для обробки замовлень. Після свят такі помічники можуть бути повернені їхнім виробникам

Smart-Склад. Три приклади розумних складів

Минулого разу Владислав Кураєв, директор з логістики в «Athletics», розповідав нам про Smart-логістику, сьогодні зупинимося на понятті Smart-Склад. Чим він краще і оптимальніше звичайного складу? Де і які технології допомагають вирішити питання оптимізації високих постійних витрат, а також зробити складський процес менш дискретним?

$75 млн від Amazon для України

Згідно з меморандумом про співпрацю на 2023 рік, компанія Amazon надає Україні $75 млн підтримки. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр цифрових технологій Михайло Федоров.

Більше машин, менше людей. Amazon представив нового робота

Крім безлічі інновацій у галузі логістики, Amazon також активно розвиває робототехніку. На цей раз Amazon дебютувала зі складським роботом Sparrow, який може збирати та сортувати замовлення, відокремлюючи продукти між собою

CRM шлях Хаскі

Можна довго розповідати про важливість CRM систем, сперечатися про те, яка краще і більше підходить для вашого бізнесу. Наш бізнес-аналітик, Кирил Алексєєнко, уже розповідав про це. Сьогодні він детальніше розповість про CRM- історію Хаскі, поділитися з чого все починалося (спойлер: гугл таблиці) і до чого наша компанія прийшла

TikTok планує відкрити склади в США

Платформа соціальних мереж TikTok розглядає електронну комерцію як джерело доходу. Більше дюжини нещодавніх повідомлень про вакансії на LinkedIn від TikTok вказує, що соціальна мережа розвиває складський та логістичний бізнес

У піковий сезон усі засоби хороші. DHL покращує автоматизацію

DHL Supply Chain та Locus Robotics розширюють своє партнерство з автоматизації. Технології допоможуть контролювати операційні та трудові витрати, а також збільшити продуктивність на об’єктах напередодні пікового сезону.

Марія Лукаш
HR “Haski”
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Марія Лукаш
HR “Haski”
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Add XACKI to home screen