Telegram нашого блогу

Армія виграє битви, логістика виграє війни

Гостею сьогоднішньої рубрики “експерти” стала Ксенія Юдіна. Ми запитали її думку та ставлення до висловлювання «Війни виграє логістика» та взяли інтерв’ю про зміни в українській логістиці за останній рік.

5 принципів успіху Хаскі під час війни

Історія керівника проєктного відділу компанії Хаскі, про те, як їх бізнесу вдалось втриматись на плаву під час війни і залишитись надійними партнерами для своїх клієнтів

Нетерпимість до корупції та відрядна оплата праці в Хаскі

Кожен аутсорсер ефективний в різній мірі. Компанія ХАСКІ окрім базових функцій аутсорсера має такі переваги – нетерпимість до корупції та відрядна оплата праці.

Пошук роботи в період війни: з чого почати?

Пошук роботи в період війни: з чого почати? Сьогодні такою інформацією з нами поділиться Вікторія Кулибаба HR – менеджер компанії Хаскі,яка також дасть декілька порад по пошуку роботи.

Інструменти формування складських команд віддалено

Анна Вовкотруб, HR складського персоналу в Хаскі, сьогодні підняла тему, як набирати та утримувати складський персонал віддалено, щоб і клієнт, і співробітники залишилися задоволені.

Нестабільність, як нова норма для сучасних ланцюгів постачання

Сьогодні до нас у блог завітала Ксенія Юдіна, бізнес – консультант, практик, експерт у сфері Supply Chain Management та Project Management. Обговорили з нею, чи варто чекати стабільності найближчим часом і яка стратегія дій є найбільш виграшною.

Як змінився ринок праці в логістиці після майже року війни

Ярослав Бендяк керівник компанії «Sklad Service», узяв цікаве, і насамперед корисне інтерв’ю в нашего CEO Олексія Ящука. А ми із задоволенням ділимося з вами основними тезами з нього в нас у блозі в незмінній рубриці експерти

Smart-Склад. Три приклади розумних складів

Минулого разу Владислав Кураєв, директор з логістики в «Athletics», розповідав нам про Smart-логістику, сьогодні зупинимося на понятті Smart-Склад. Чим він краще і оптимальніше звичайного складу? Де і які технології допомагають вирішити питання оптимізації високих постійних витрат, а також зробити складський процес менш дискретним?

Що таке «Смарт-Логістика» і звідки вона взялася

Сьогодні у нашій рубриці «Експерти» поговоримо про Смарт-Логістику. Що це за звір такий і як він може бути корисним для вашого бізнесу, розповів Владислав Кураєв, директор з логістики в «Athletics».

Вплив війни в Україні на ринок піддонів ЄС

У квітні ринком логістики пробігла новина: Європейський ринок піддонів потерпає внаслідок війни в Україні. В жовтні інша: вітчизняні виробники піддонів шокують ринок ЄС. Що відбувається досліджувала Олександра Горбенко, marketing communication manager компанії Sklad Service

Дмитро Касьян
CEO «Diad-logistic»
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Дмитро Касьян
CEO «Diad-logistic»
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Add XACKI to home screen