Telegram нашого блогу

Переваги та недоліки сайтів пошуку вакансій в Польщі

У цій статті обговоримо переваги та недоліки робочих порталів в Польщі, які допомагають роботодавцям та претендентам приймати обґрунтовані рішення.

10 порад щодо найму персоналу в Польщі

Підбір персоналу в Польщі може виявитися непростим завданням, але, скориставшись цими 10 порадами, ви будете добре підготовані до того, щоб знайти відповідних спеціалістів для своєї організації.

Як бізнесу залучати персонал в Польщі?

Розумний, молодий та високоосвічений персонал приїжджає до Польщі з усього світу, включаючи Західну та Східну Європу, Азію та Африку.

Як розрахувати вартість вашої корпоративної культури?

Ми попросили СЕО компанії “Хаскі Менеджмент” Олексія Ящука розказати про своє бачення корпоративної культури, як її можна оцінити і прорахувати.

Способи залучення та утримання співробітників (частина 3)

Закінчуємо знайомити вас зі способами, які використовують Хаскі для залучення та утримання співробітників. В попередніх статтях ми поділились, як завдяки регулярному спілкуванню, повазі до особистого життя та інклюзивній корпоративній культурі нам вдалось залучити та утримати найкращих спіробітників.

Способи залучення та утримання співробітників (частина 2)

В попередній статті ми розповіли, що для залучення та утримання співробітників компанія Хаскі використовує соціальні мережі, надає конкурентну заробітну плату та можливість кар’єрного зростання, а також створює позитивну робочу атмочферу.

Способи залучення та утримання співробітників (частина 1)

Ми залучаємо талановитих фахівців для роботи в нашій компанії та зменшуємо витрати, зберігаючи цінних для компанії співробітників! У цій статті ви знайдете 13 порад, як це робимо ми в Хаскі.

Слідкування за робочим столом зменшує продуктивність

Після пандемії, коли віддалена робота стала звичним явищем, деякі роботодавці звернулися до інструментів віддаленого моніторингу, щоб розвіяти страхи щодо продуктивності працівників, але отримали зворотній ефект.

Історія розвитку компанії “Хаскі Менеджмент”

На початку липня компанія “Хаскі Менеджмент” відсвяткувала свою 15 річницю. Ми вдячні Вам за довіру, та хочемо поділитися історією нашого розвитку від створення і до сьогодні.

Більшість працівників висловлюють бажання змінити роботу

За останні кілька років в наймі робочої сили сталися значні зміни. Відставки, часті звільнення і масове впровадження ШІ. Тому професіонали по всьому світу змінили своє ставлення до роботи.

Дмитро Касьян
CEO «Diad-logistic»
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Дмитро Касьян
CEO «Diad-logistic»
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Add XACKI to home screen