$75 млн від Amazon для України

Згідно з меморандумом про співпрацю на 2023 рік, компанія Amazon надає Україні $75 млн підтримки. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр цифрових технологій Михайло Федоров.

«Воїни світла». Битва на енергетичному фронті

Наступна зима може стати поворотним моментом у долі цієї війни. Енергетика – другий, після воєнного, фронт, і саме тут може розвернутися ключова битва. Проаналізували хронологію розвитку подій від початку війни.

Вплив війни в Україні на ринок піддонів ЄС

У квітні ринком логістики пробігла новина: Європейський ринок піддонів потерпає внаслідок війни в Україні. В жовтні інша: вітчизняні виробники піддонів шокують ринок ЄС. Що відбувається досліджувала Олександра Горбенко, marketing communication manager компанії Sklad Service

5 порад з економії енергії на складі

Склади використовують велику кількість електроенергії, чи то опалення та охолодження чи робота обладнання. Підібрали 5 порад, які допоможуть скоротити витрати на електроенергію на вашому складі

Підрив Кримського мосту. Наслідки для логістики окупанта

Пошкодження Керченського мосту в Криму внаслідок суботнього вибуху може завдати серйозної шкоди здатності росії підтримувати свої сили в південному регіоні України. Які альтернативи у окупантів?

Війна і бізнес. Історія Kyiv Logistics School

Усі ми запам’ятаємо дату 24 лютого. Дату, коли життя перекинулося, плани зруйнувалися, а питання «Що мені робити?» стало постійним супутником. Віра Добачевська, засновниця Kyiv Logistics School (KLS), поділилася своєю історією, як вони зустріли перші дні війни, які цілі поставили перед собою і які висновки зробили

Реальні кейси українських компаній, які втратили все та переїхали за кордон

До такої кризи, як війна, неможливо підготуватися. Але за півроку українські компанії змогли адаптуватися, зберегти команди, вийти на міжнародний ринок та підняти бізнес, навіть якщо втрачено 95% обсягу. LABA поговорила з представниками таких компаній, щоб дізнатися все з перших вуст

Як збої в ланцюгу постачання допомагають сповільнити російське вторгнення

Світ уже рік відчуває брак напівпровідників і мікросхем, необхідних для цілого ряду виробничих галузей. У тому числі для зброї. Через проблеми з ланцюгами постачання брак чіпів позначився й на вторгненні Росії в Україну.

Компанії ЄС допоможуть відновити залізницю в Україні

32 європейські залізничні компанії та організації підписали Декларацію про підтримку реконструкції залізниць в Україні. Компанії планують зробити свій внесок у реконструкцію за допомогою поставок необхідних матеріалів та передачі свого досвіду.

15 пунктів адаптації персоналу Хаскі під умови воєнного часу

Сьогодні в нашій рубриці «Експерти» ми раді вітати Таїс Алейнікову – HRD Хаскі Менеджмент – аутсорсинг складского і торгового персоналу. Поговоримо, як саме в нашій компанії відбувається адаптація до роботи в нових кризових умовах.

Add XACKI to home screen