Telegram нашого блогу

Залізничні перевезення між Україною та Польщею

Проблеми на залізниці поступово вирішуються, але потужностей та пропускної здатності не вистачає для масового експорту. В статті Юрія Григоренко ми розглянемо в якому стані перебувають вантажні перевезення між Україною та Польщею.

Уроки військової логістики, які Україна дала світу

З логістики на війні в Україні можна винести багато уроків. Багато з них стосуються того, як нам потрібно адаптуватися до сучасної війни та як підготувати економіку до можливих проблем.

Військова логістика та її вплив на сучасні війни

Ланцюги постачання розвиваються там, де існує попит. Військова логістика визначає, як війська розташовуються, переміщуються, змінюють свою масштабність та обсяги завдань. Ланцюги постачання – це постійна демонстрація військової потужності.

Чи вдасться ЄС профінансувати експорт українського зерна?

Після зриву “Зеленого курсу” основна увага українського сільськогосподарського виробництва повертається до залізничних та річкових перевезень, як засобу сприяння експорту зерна.

Історія розвитку компанії “Хаскі Менеджмент”

На початку липня компанія “Хаскі Менеджмент” відсвяткувала свою 15 річницю. Ми вдячні Вам за довіру, та хочемо поділитися історією нашого розвитку від створення і до сьогодні.

5 принципів успіху Хаскі під час війни

Історія керівника проєктного відділу компанії Хаскі, про те, як їх бізнесу вдалось втриматись на плаву під час війни і залишитись надійними партнерами для своїх клієнтів

Трудова міграція в Польщі

Настав час для Польщі прийняти інклюзивну імміграційну політику, яка враховує економічних мігрантів, біженців і польське суспільство.

Пошук роботи в період війни: з чого почати?

Пошук роботи в період війни: з чого почати? Сьогодні такою інформацією з нами поділиться Вікторія Кулибаба HR – менеджер компанії Хаскі,яка також дасть декілька порад по пошуку роботи.

Польський ринок праці. Чи вдалося українцям адаптуватися?

Хвиля мігрантів з України стала викликом для польської системи допомоги, а також і надією для ринку праці. Майже через рік після початку війни можна аналізувати, наскільки українці влилися в робочий процес

Як залучати персонал з мінімальним бюджетом на заробітну плату?

Сьогодні раді вітати у рубриці «Експерти» Марію Лукаш, HR компанії Хаскі. Марія поділилася з нами, на що вплине економія бюджету, як у непростих умовах продовжувати найм співробітників та утримати найкращих

Дмитро Касьян
CEO «Diad-logistic»
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Дмитро Касьян
CEO «Diad-logistic»
Анастасія Журавель
HRD “Business-Constructor”
Євген Малютін
СОО “Haski”
Віра Добачевська
Foundress “KLS”
Кирил Алексєєнко
Business analyst “Haski”
Олександра Горбенко
MCM “Sklad Service”
Таїс Алейнікова
HRD “Haski”
Олексій Ящук
CEO “Haski”
Владислав Кураєв
Director “Athletics”
Add XACKI to home screen