Стікерування

ТЕСТОВА ЗМІНА НАШИМ КОШТОМ, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ В ЕФЕКТИВНОСТІ САМОСТІЙНО!

Стікерування – це процес нанесення спеціальних наліпок на продукцію, щоб позначити її особливі властивості або просто виділити її серед товарного ряду. Наклейка (стікер) показує різні характеристики та особливості товарів, місце і час їх виробництва, відповідність товарів стандартам якості, різну інформацію про виробника, або інформацію про проведення акцій.
Зазвичай перед тим, як приступити безпосередньо до стикеровання, працівникові часто потрібно зробити деякі підготовчі маніпуляції (наприклад, відкрити ящик і витягти з нього об’єкти, на які буде наноситися наліпка), а потім упакувати простікеровану продукцію.
Питання, на які ви повинні дати відповідь:
– який товар потрібно простікерувати?
– розміри і вага найменшого і найбільшого товару?
– які операції потрібно виконати крім поклейки стікера (витягнути товар з упаковки, підготувати упаковку, упакувати товар)?

 

Також можете ознайомитись з іншими послугами які ми пропонуємо тут

 

 

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Отримуєте потрібну послугу

UVK
КБФ
Черновик
Рошен
Arterium
Farmasoft
Coca-cola
Tedis
Rhenus
Черновик
Плати
Denka
Avon
кюненнагель в цвете
Рабен
Дмитро Корнієнко
АСТ-Світлотехніка

Знайомтесь – наш партнер Дмитро Корнієнко компанія АСТ-Світлотехніка. Дмитро відповідає за організацію процесів складської та транспортної логістики в компанії АСТ-Світлотехніка. Співпраця з компанією Хаскі почалася близько двох років тому, а ось чим все закінчилося – дивись в відео.

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen