Послуги вантажників

Вантажно-розвантажувальні роботи полягають в переміщенні вантажів різними способами. Є 2 основних способи виконання вищевказаних робіт: вручну або на техніці. Переміщення палет здійснюється за допомогою рокли.
Питання, на які ви повинні дати відповідь:
– на якому транспорті та в якому обсязі приходять вантажі на склад?
– в якому вигляді (в якій упаковці) приходять вантажі?
– куди відбувається вивантаження (на рампу, на підлогу)?
– що входить у вивантаження палет (потрібно тільки витягти палети, або розсортувати, зробити репаллетізацію, завезти в локацію)?
– як відбувається вивантаження: вручну або за допомогою рокли?
– скільки SKU на складі та скільки зазвичай буває в фурі (контейнері й т.д.)?
– скільки вантажів (фур, палет і т.д.) приходить за зміну?

Також можете ознайомитись з іншими послугами які ми пропонуємо тут

 

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Отримуєте потрібну послугу

UVK
КБФ
Черновик
Рошен
Arterium
Farmasoft
Coca-cola
Tedis
Rhenus
Черновик
Плати
Denka
Avon
кюненнагель в цвете
Рабен
МИКОЛА
ЗОЦЬ
Еліт-Україна

З компанією «Хаскі» співпрацюємо вже більше 4 років. Вони стабільно з року в рік підтверджують високий рівень професіоналізму. Завжди виконують…

ТЕТЯНА
НАЙДЮК
Три Ведмеді

З компанією «Хаскі Менеджмент» ми працюємо з минулого року. Вперше звернулися, через гостру потребу в персоналі в період пікового навантаження…

ЄВГЕНІЙ КОРДЕЦЬКИЙ
РІФ-1 (ТМ Inblu)

З компанією «Хаскі» відновили співпрацювати відносно нещодавно. В нас виникла необхідність в вантажниках і цей запит компанія змогли задовільнити…

ОЛЕКСАНДР БАРЦЕВ
Puratos Ukraine

Співпрацюємо з компанією «Хаскі» більш ніж 2 роки. Дякуючи співробітництву та швидкої реакції на зворотній звʼязок підібрали команду працівників для виробництва…

Запитання

Які вакансії ви можете закривати?

Вантажники, комплектувальники, приймальники товару, стікерувальники, карщики, штабелерщики, оператори ліній виробництва, працівники для проведення інвентаризації, прибиральники, промоутери, касири, продавці та інші.

Який сенс залучати аутсорсинг?

Є компанії, яким вигідно з точки зору оптимізації податків, чи у яких є пікові або сезонні навантаження, а є компанії, яким складно організовувати процес підбору і мотивації працівників самостійно.

Яка ціна години роботи?

Ціна залежить від специфіки роботи, умов роботи, рівня ЗП працівника, графіку роботи і ваших вимог. Все це є предметом зустрічі, після якої ви зможете отримати індивідуальну КП

В яких містах Ви надаєте людей?

Ми маємо можливість надавати людей по всій Україні, за виключенням окупованих територій. Також у нас відкрита філія в Польщі.

Як швидко ви можете закривати заявку?

Все залежить від кількості людей, розташування складу/виробництва, специфіки роботи, вимог до персоналу. Після підписання договору ваш проектний менеджер, впродовж трьох годин надасть інформацію чи є працівники, готові працювати у вас на підприємстві. Якщо немає – ваше замовлення передається в рекрутинг і починається процес підбору.

Як і коли подається замовлення?

Мінімум за 16 год, якщо заявка до 5 людей. Якщо більше 5 людей – чим раніше тим краще, буде більше шансів якісно закрити заявку.

Хто і яким чином сплачує матеріальні збитки завдані співробітником?

Ми несемо індивідуальну матеріальну відповідальність за кожного працівника.

Яким чином підписується договір, акти, рахунки?

Якщо підписуємось з юрособою ТОВ “Хаскі менеджмент”, то використовуємо Медок і Вчасно. Якщо з ФОП – тільки через Вчасно. Акти і рахунки в паперовому вигляді ми не підписуємо.

По яким договорам оформлені співробітники?

Всіх працівників ми оформлюємо по Договору Підряду (ЦПД). Так як аутсорсинг передбачає тимчасову зайнятість.

Який мінімальний термін по замовленню працівників?

Мінімальне замовлення – 1 людина. Мінмальна кількість годин в зміні – 4. Чим більше годин в зміні, тим дешевша вийде вартість години.

Add XACKI to home screen