Послуги вантажників

Тестова зміна нашим коштом, переконайтеся в ефективності самостійно!

ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

Вантажно-розвантажувальні роботи полягають в переміщенні вантажів різними способами. Є 2 основних способи виконання вищевказаних робіт: вручну або на техніці.
Вантажно-розвантажувальні роботи вручну вивантаження або завантаження коробів або палет з контейнерів, розміщення коробів на палетах, переміщення палет в локації. Переміщення палет здійснюється за допомогою рокли.
Питання, на які ви повинні дати відповідь:
– на якому транспорті та в якому обсязі приходять вантажі на склад?
– в якому вигляді (в якій упаковці) приходять вантажі?
– куди відбувається вивантаження (на рампу, на підлогу)?
– що входить в вивантаження палет (потрібно тільки витягти палети, або розсортувати, зробити репаллетізацію, завезти в локацію)?
– як відбувається вивантаження: вручну або звичайною РОКЛ?
– скільки SKU на складі та скільки зазвичай буває в фурі (контейнері й т.д.)?
– скільки вантажів (фур, палет і т.д.) приходить за зміну?

Як ми працюємо

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Ви отримуєте підготовлений персонал

Компанії що успішно співпрацюють з нами

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen