Інвентаризація складу

Швидко і якісно проведемо інвентаризацію вашого складу

ПОСЛУГИ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ

Інвентаризація – це перевірка наявності майна організації на певну дату шляхом звірки фактичних даних з даними бухгалтерського обліку. Це основний спосіб фактичного контролю за збереженням майнових цінностей і грошових коштів.
При інвентаризації проводиться «сліпий» перерахунок товарів (співробітники не знають облікової кількісного залишку товару і не мають доступу до такої інформації). Перерахунок проводиться шляхом сканування штрих коду кожної одиниці товару без введення перераховує кількість. Якщо на полиці знаходиться більше однієї одиниці на вигляд абсолютно однакового товару – з кожної одиниці товару сканується штрих код.
Після сканування всього товару результати зводяться в один файл, перевіряються розбіжності, створюється результівний файл з результатами всіх сканувань для введення даних інвентаризації в облікову систему.
Питання, на які ви повинні дати відповідь:
– скільки одиниць товару знаходиться на складі?
– яка площа складу?
– інвентаризацію потрібно проводити зі сканерами або за паперами? – наскільки коректно показані в системі назви товарів (може один і той же товар називатися по-різному)?
– хто повинен забезпечувати організацію процесу (наприклад, наявність орг. Техніки, сканерів, подовжувачів і т.д.)?

 

Як ми працюємо

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Ви отримуєте підготовлений персонал

Компанії що успішно співпрацюють з нами

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen