Стретч-пакування

ТЕСТОВА ЗМІНА НАШИМ КОШТОМ, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ В ЕФЕКТИВНОСТІ САМОСТІЙНО!

При пакуванні товарів стретч-плівка забезпечує надійну фіксацію, особливо це важливо для вантажів на палетах або піддонах. Стійкість до механічних впливів, таких як проколи та продавлювання, а також висока міцність стосовно розривних зусиль забезпечують надійний захист товарів, що запаковуються, від шкідливих впливів під час транспортування або зберігання.
Завдяки еластичному розтягуванню стретч-плівки в процесі пакування і внаслідок її прагнення до повернення в початковий стан, виникає «утримувальна» сила, яка забезпечує стійку фіксацію продукції зі збереженням захисної функції пакування.
Унікальною властивістю стретч-плівки є “липкість” шарів по відношенню один до одного. «Самоклейкі» властивості утворюються в ПВХ матеріалі при отриманні стретч плівки внаслідок накопичення електростатичної напруги. Саме завдяки цьому шару стретч-плівки щільно прилягають один до одного під час обмотки, утворюючи герметичну упаковку.

 

Також можете ознайомитись з іншими послугами які ми пропонуємо тут

 

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Отримуєте потрібну послугу

UVK
КБФ
Черновик
Рошен
Arterium
Farmasoft
Coca-cola
Tedis
Rhenus
Черновик
Плати
Denka
Avon
кюненнагель в цвете
Рабен
Дмитро Корнієнко
АСТ-Світлотехніка

Знайомтесь – наш партнер Дмитро Корнієнко компанія АСТ-Світлотехніка. Дмитро відповідає за організацію процесів складської та транспортної логістики в компанії АСТ-Світлотехніка. Співпраця з компанією Хаскі почалася близько двох років тому, а ось чим все закінчилося – дивись в відео.

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Запитання

Які вакансії ви можете закривати?

Вантажники, комплектувальники, приймальники товару, стікерувальники, карщики, штабелерщики, оператори ліній виробництва, працівники для проведення інвентаризації, прибиральники, промоутери, касири, продавці та інші.

Який сенс залучати аутсорсинг?

Є компанії, яким вигідно з точки зору оптимізації податків, чи у яких є пікові або сезонні навантаження, а є компанії, яким складно організовувати процес підбору і мотивації працівників самостійно.

Яка ціна години роботи?

Ціна залежить від специфіки роботи, умов роботи, рівня ЗП працівника, графіку роботи і ваших вимог. Все це є предметом зустрічі, після якої ви зможете отримати індивідуальну КП

В яких містах Ви надаєте людей?

Ми маємо можливість надавати людей по всій Україні, за виключенням окупованих територій. Також у нас відкрита філія в Польщі.

Як швидко ви можете закривати заявку?

Все залежить від кількості людей, розташування складу/виробництва, специфіки роботи, вимог до персоналу. Після підписання договору ваш проектний менеджер, впродовж трьох годин надасть інформацію чи є працівники, готові працювати у вас на підприємстві. Якщо немає – ваше замовлення передається в рекрутинг і починається процес підбору.

Як і коли подається замовлення?

Мінімум за 16 год, якщо заявка до 5 людей. Якщо більше 5 людей – чим раніше тим краще, буде більше шансів якісно закрити заявку.

Хто і яким чином сплачує матеріальні збитки завдані співробітником?

Ми несемо індивідуальну матеріальну відповідальність за кожного працівника.

Яким чином підписується договір, акти, рахунки?

Якщо підписуємось з юрособою ТОВ “Хаскі менеджмент”, то використовуємо Медок і Вчасно. Якщо з ФОП – тільки через Вчасно. Акти і рахунки в паперовому вигляді ми не підписуємо.

По яким договорам оформлені співробітники?

Всіх працівників ми оформлюємо по Договору Підряду (ЦПД). Так як аутсорсинг передбачає тимчасову зайнятість.

Який мінімальний термін по замовленню працівників?

Мінімальне замовлення – 1 людина. Мінмальна кількість годин в зміні – 4. Чим більше годин в зміні, тим дешевша вийде вартість години.

Add XACKI to home screen