Стретч-пакування

ТЕСТОВА ЗМІНА НАШИМ КОШТОМ, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ В ЕФЕКТИВНОСТІ САМОСТІЙНО!

При пакуванні товарів стретч-плівка забезпечує надійну фіксацію, особливо це важливо для вантажів на палетах або піддонах. Стійкість до механічних впливів, таких як проколи та продавлювання, а також висока міцність стосовно розривних зусиль забезпечують надійний захист товарів, що запаковуються, від шкідливих впливів під час транспортування або зберігання.
Завдяки еластичному розтягуванню стретч-плівки в процесі пакування і внаслідок її прагнення до повернення в початковий стан, виникає «утримувальна» сила, яка забезпечує стійку фіксацію продукції зі збереженням захисної функції пакування.
Унікальною властивістю стретч-плівки є “липкість” шарів по відношенню один до одного. «Самоклейкі» властивості утворюються в ПВХ матеріалі при отриманні стретч плівки внаслідок накопичення електростатичної напруги. Саме завдяки цьому шару стретч-плівки щільно прилягають один до одного під час обмотки, утворюючи герметичну упаковку.

 

Також можете ознайомитись з іншими послугами які ми пропонуємо тут

 

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Отримуєте потрібну послугу

UVK
КБФ
Черновик
Рошен
Arterium
Farmasoft
Coca-cola
Tedis
Rhenus
Черновик
Дмитро Корнієнко
АСТ-Світлотехніка

Знайомтесь – наш партнер Дмитро Корнієнко компанія АСТ-Світлотехніка. Дмитро відповідає за організацію процесів складської та транспортної логістики в компанії АСТ-Світлотехніка. Співпраця з компанією Хаскі почалася близько двох років тому, а ось чим все закінчилося – дивись в відео.

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen