Стретч-пакування

ТЕСТОВА ЗМІНА НАШИМ КОШТОМ, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ В ЕФЕКТИВНОСТІ САМОСТІЙНО!

ПОСЛУГИ СТРЕТЧ-ПАКУВАННЯ

При пакуванні товарів стретч-плівка забезпечує надійну фіксацію, особливо це важливо для вантажів на палетах або піддонах. Стійкість до механічних впливів, таким як проколи та продавлювання, а також висока міцність стосовно до розривних зусиль забезпечують надійний захист упаковуваних товарів від шкідливих впливів під час транспортування або зберігання.
Завдяки еластичному розтягуванню стретч-плівки в процесі пакування і внаслідок її прагнення повернутися в початковий стан, виникає «утримує» сила, яка забезпечує стійку фіксацію продукції зі збереженням захисної функції пакування.
Унікальною властивістю стретч-плівки є “липкість” шарів по відношенню один до одного. «Самоклейкі» властивості утворюються в ПВХ матеріалі при отриманні стретч плівки внаслідок накопичення електростатичнї напруги. Саме внаслідок цього шару стретч-плівки щільно прилягають один до одного під час обмотки, утворюючи герметичну упаковку.

Як ми працюємо

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Ви отримуєте підготовлений персонал

Компанії що успішно співпрацюють з нами

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen