Комплектування

Послуги комплектувальників. Тестова зміна нашим коштом!

ПОСЛУГИ КОМПЛЕКТУВАЛЬНИКІВ

У кожного товару є своя адреса зберігання на складі, за якою його ідентифікують. Це дозволяє швидко знаходити потрібний товар і прикріпити його до потрібного замовлення.
Перед початком виконання збірки працівник отримує складальний лист (або дані про місцеперебування товару на сканер), в якому вказані адреси зберігання товарів, які потрібно зібрати по заявці. Зібравши необхідну продукцію на палету, працівник в деяких випадках повинен пройти контроль правильності складання, обгорнути стретч-плівкою палету і, в разі необхідності, помістити її в зону завантаження.

Як ми працюємо

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Ви отримуєте підготовлений персонал

Компанії, які ефективно співпрацюють з нами

кюненнагель
сандора
розетка
алло
рошен
Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen