Копакінг

Тестова зміна нашим коштом, переконайтеся в ефективності самостійно!

ПОСЛУГИ КОПАКІНГА

Копакінг – це об’єднання декількох товарів в одну упаковку для продажу їх пакетом.
Дуал-пакінг – різновид копакінга, яка має на увазі об’єднання двох товарів в одну упаковку.
Зазвичай перед тим, як приступити безпосередньо до копакінгу, працівникові часто потрібно зробити деякі підготовчі маніпуляції (наприклад, відкрити ящик і витягти з нього об’єкти, з яких будуть робитися набори), а потім упакувати готові набори.
Питання, на які ви повинні дати відповідь:
– товари потрібно пакувати / поєднувати?
– розміри і вага цих товарів?
– операції потрібно виконати крім копакінга (витягнути товар з упаковки, підготувати упаковку, упакувати товар)?

Як ми працюємо

01

Ви залишаєте заявку

02

Обговорюємо деталі

03

Підписуємо договір

04

Ви отримуєте підготовлений персонал

Компанії що успішно співпрацюють з нами

Віталій Кузнецов
Копанія Nemiroff

Начальник управління логістики компанії “Немірофф” Віталій Кузнєцов розповідає про найвищі стандарти, яких дотримується у своїй роботі його компанія, а також критерії, які використовуються для вибору партнерів, зокрема, в сфері аутсорсингу складського персоналу.

Констянтин Луференко
Компанія AMAKO

Доброго дня. Мене звуть Костянтин Луференко, я керівник департаменту логістики компанії AMAKO Україна. Пріоритетом нашої компанії є надання якісного та оперативного післяпродажного обслуговування наших клієнтів. Одним з найважливіших елементів ланцюжка постачання запчастин є якісна роботи ланцюга наших складів. Саме для збільшення якості роботи складів, автоматизації бізнес-процесів, стандартизації операцій і збільшення швидкості обробки замовлень ….

Олександр Орленко
Компанія AVON

Доброго дня. Мене звуть Олександр Орленко, я є керівником київського дистрибуційного центру компанії AVON. 3 роки тому в умовах високого сезону ми зіткнулися з проблемою браку складського персоналу. Набирати людей в штаб було економічно недоцільно. Скористатися неформальними методами – це суперечило б політики компанії AVON, яка працює абсолютно в правовому полі. У цих умовах було прийнято рішення звернутися до одного з лідерів складського аутсорсингу – компанії хаскі …

Add XACKI to home screen