Перший професійний вантажний аеропорт у Китаї

Аеропорт Ечжоу Хуаху розпочав свою роботу як перший у Китаї «професійний вантажний аеропорт-хаб». Він включає вантажний термінал площею 23 000 кв. м, вантажний транзитний центр площею майже 700 000 кв. м та дві злітно-посадкові смуги для підвищення ефективності вантажних авіаперевезень.

Новий аеропорт у центральному Китаї є першим хабом такого роду в Азії та четвертим у світі.

Під кожною злітно-посадковою смугою знаходиться понад 50 000 датчиків для реєстрації сигналів вібрації літаків та відстеження перешкод.

Розробники проекту подали заявки на отримання понад 70 патентів та авторських прав на нові технології. Такі як 5G, хмарні обчислення та штучний інтелект, щоб зробити новий аеропорт безпечнішим, екологічнішим та сучаснішим.

З впровадженням інтелектуальної системи сортування вантажів ефективність роботи у логістичному центрі аеропорту значно підвищиться. Завдяки їй виробнича потужність центру становить 280 000 посилок на годину у короткостроковій перспективі та 1,16 мільйона у довгостроковій.

Оскільки вантажні літаки в основному злітають і приземляються вночі, для полегшення роботи співробітників та збереження ефективності аеропорту оператори планують запровадити більше автоматизації. Це дозволить замінити людей у ​​нічний час.

«Ми витратили майже рік на випробування безпілотних транспортних засобів у спеціально відведених місцях. Це допоможе побудувати безпілотну смугу у майбутньому».

Стверджує Пан Ле, директор ІТ-відділу аеропорту.

Логістичний центр

SF Express, провідний постачальник логістичних послуг у Китаї, грає важливу роль в аеропорту Ечжоу. Маючи 46% акцій аеропорту, SF Express самостійно збудувала транзитний центр вантажного транспорту, центр сортування вантажів та авіаційну базу. Логістична компанія також планує у майбутньому обробляти більшість своїх посилок через новий аеропорт.

«В якості вантажного вузла аеропорт Ечжоу Хуаху допоможе SF Express сформувати нову комплексну логістичну мережу. Незалежно від того, де знаходиться пункт призначення, всі вантажі SF Airlines можуть бути перевезені та відсортовані в Ечжоу, а потім відправлені до інших міст Китаю».

Місто Ечжоу знаходиться в сотнях кілометрів від будь-яких морських портів. Але завдяки новому аеропорту товари з Ечжоу можуть бути доставлені до будь-якої точки Китаю за одну ніч, а за кордон — за два дні.

Джерело: CDOTrends.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Add XACKI to home screen