Програмне забезпечення в логістиці

Придбання логістичного обладнання, такого як портативні сканери штрих-кодів, планшети для складу та водіїв, може бути викликом. Адже є безліч речей, які потрібно продумати, зокрема як обрати програмне забезпечення. Ми розглянемо аспекти програмного забезпечення, розкриємо, чому його так важко обрати й уникнемо поширених помилок при купівлі нових пристроїв.

Програмне забезпечення. Cумісність, масштабованість та безпека

Знаходження “ідеального” пристрою – це лише початок, потім час вивчити його детально. На цьому етапі є кілька речей, які так само важливі при розробці стратегії використання пристроїв.

Сумісність з існуючими системами

Ймовірно, ваша діяльність складається з багатьох взаємозалежних частин, тому завжди виникає питання взаємодії програмного забезпечення. Припустимо, що ви використовуєте системи на основі Windows, але хочете перейти на щось більш гнучке, наприклад, Android. У такому разі вам доведеться прийняти важливі рішення – знайти пристрої, які сумісні з вашим поточним програмним забезпеченням, або замінити це програмне забезпечення на інше. Завжди важливо враховувати стратегію використання пристроїв. Зміна програмного забезпечення сьогодні, щоб підготуватися до кращого, більш масштабованого завтра – завджи вірне рішення.

Масштабованість

Розуміння, куди ви рухаєтесь, так само важливе, як і знання про те, що вам потрібно зараз. Знаходження апаратного забезпечення, яке не обмежуватиме ваш ріст, є надзвичайно важливим при масштабуванні. Мішаний парк різних типів пристроїв та операційних систем лише ускладнює вже складну систему пристроїв, тому важливо вибрати стратегію апаратного забезпечення, яка працює сьогодні і дає вам потужність завтра, що сприятиме зростанню та оптимізації стійкості.

Гарантійна підтримка

Життєвий цикл програмного забезпечення є важливим фактором з різних причин, зокрема з точки зору безпеки пристроїв. Хакери постійно шукають вразливі місця в операційній системі і використовують їх у своїх цілях. Регулярні оновлення безпеки – це ваша перша лінія захисту від таких атак, тому вибирайте рішення з гарантовією підтримки програмного забезпечення.

Безпеку програмного забезпечення та підтримка є початковим пунктом вибору, але далеко не кінцевим. Вам також потрібно подумати про засоби управління пристроями.

Комплектація засобів управління пристроями

При придбанні нових пристроїв ви помітите загальну тенденцію: багато логістичних технологічних компаній комплектують свої пристрої засобами управління. Нажаль, не існує універсального рішення для управління пристроями, особливо в контексті логістичних пристроїв. Ланцюг постачання потребує різноманітних пристроїв, і якщо у вас неправильний постачальник засобів управління пристроями, це може витратити багато часу і коштів для вас і вашої компанії. Ось три ключові моменти, які варто врахувати:

Постачання програмного забезпечення: Постачання програм, оновлень програм, патчів безпеки та оновлень програмного забезпечення на крайові пристрої є викликом. І, на велике здивування, багато систем управління пристроями не впораються з цим належним чином. Тому важливо знайти постачальника, який пріоритетно ставить постачання програмного забезпечення як основний аспект.

Віддалені інструменти: Налаштування забирають час, але що, якщо ви зможете автоматизувати цей процес? Або ще краще, зробити все це віддалено? Віддалене налаштування – це не просто мрія, а правильний спосіб. І віддалені інструменти не обмежуються лише цим. Якщо ви хочете підвищити рівень підтримки, знайдіть повне віддалене керування для усунення несправностей.

Розширена телеметрія: Знання того, що ваші пристрої працюють, – це лише половин спарви. Ви повинні знати, як люди їх використовують та майже всі інші деталі. Надійна телеметрічна інформація не тільки дає вам знання про те, що відбувається зараз, але вона служить підставою для прийняття рішень при масштабуванні.

Хоча управління пристроями є набагато складнішим, ніж просто це, це хороша стартова точка! Просто пам’ятайте, що більшість систем управління пристроями були розроблені для сценаріїв BYOD (принести свій пристрій) та COPE (корпоративно власний, особисто налаштований) – не для більш нюансованих ситуацій, таких як управління всім парком різних логістичних пристроїв.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Add XACKI to home screen