Логісти в ЗСУ навчились ремонтувати гаубиці M777

Сили логістики Збройних Сил України налагодили відновлення 155-мм буксованих гаубиць M777. Про це йдеться в повідомленні Командування сил логістики ЗСУ.

Серед технологій, що застосовують фахівці з ремонту за напрямком діяльності, зварювання титанових поверхонь пошкоджених артилерійських систем.

Раніше ЗСУ про ремонт М777 не повідомляли

М777 – це гаубиця 155-мм калібру з ручним заряджанням та скорострільністю до п’яти пострілів за хвилину. Залежно від типу використовуваного снаряда, гаубиця має дальність стрільби від 24 до 30 кілометрів. Гаубиця вироблялася компанією BAE, яка планує перезапустити її виробництво.

Відновлення виробництва пов’язане зі збільшеним попитом на гаубиці М777, які використовуються як ЗСУ, так і Армією та Корпусом морської піхоти США. Наразі, найбільшим оператором британських гаубиць виступають Сполучені Штати, які мають на озброєнні понад 1200 гаубиць цього типу.

Крім того, як повідомляють у BAE Systems, зацікавленість у придбанні М777 виявляють й інші європейські та азійські країни, а також Канада та Австралія, які пожертвували свої гаубиці для України.

Нещодавно до Сполучених Штатів доправили дві пошкоджені пускові установки ракетної артилерійської системи M142 HIMARS Сил оборони України. Це перше публічне підтвердження пошкодження цих машин.

В однієї машини відсутнє праве переднє колесо під кабіною екіпажу та пошкоджено нижню частину шасі з правого боку, що характерно для підриву на міні чи іншому потужному вибуховому пристрої. Інша пускова установка має пошкодження, швидше за все, від уламків. Отвори помітні на кабіні екіпажу, броньованому склі і самій поворотній направляючій для керованих реактивних снарядів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Add XACKI to home screen